Residual current circuit breaker LFE-40-2-300A image 1
Residual current circuit breaker LFE-40-2-300A
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125463986
MPN: OEZ:46398
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Residual current circuit breaker LFE-40-2-300A
Bränd OEZ
Kategooriad Rikkevoolukaitsmed (RCCB)
ETIM EC000003
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125463986
Kirjeldus
In 40 A, Ue AC 230 V, Idn 300 mA, 2-pole, Inc 6 kA, type A