| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Renton 110 | Batten Light Fitting | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1140 90 |
| ETIM | EC002892 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 753146 |
| Laius | 20 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1112 mm |
| Kõrgus/sügavus | 34 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 13 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1500 lm |
| Pakkimistase 1 | 5704924008481 |
| Kere materjal | Plast |