| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Remote control for LIM 2 controller, without batteries |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Juhtplokk |
| Pakkimistase 1 | 4024163111072 |
| Laius | 43 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Sügavus | 178 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |