| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rel. interface Mod.screw 1CO 16A/24VDC/AgSnO2/LED/diode (4C.01.9.024.4050) |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC001437 |
| Nimivool | 16 A |
| Lülituskontakti liik | Lihtkontakt |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| LED näidikuga | Yes |
| Aktiveerimispinge liik | DC |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 8012823329765 |
| Eemaldatavate klambritega | Yes |
| Ajam, polarisatsioon | Polaarsusvaba |
| Ajam, lülitusomadus | Monostabiilne |
| Vastandkontaktide blokeeringuga | No |
| Komplektne koos pistikupesaga | Yes |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC | 24 V |
| Ümberlülituskontaktide arv | 1 |