| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rel. interface Mod. Push-IN 1CO 16A/24VDC/Agni+Au/LED/diode (4C.P1.9.024.5050) |
| Bränd | FINDER |
| Kategooriad |
Relee 24V DC
|
| Nimivool | 10 A |
| Lülituskontakti liik | Lihtkontakt |
| Elektriühenduse liik | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| LED näidikuga | Yes |
| Aktiveerimispinge liik | DC |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 8012823420202 |
| Laius | 15.8 mm |
| Kõrgus | 95.5 mm |
| Sügavus | 63.2 mm |
| Eemaldatavate klambritega | Yes |
| Ajam, polarisatsioon | Polariseeritud |
| Ajam, lülitusomadus | Monostabiilne |
| Vastandkontaktide blokeeringuga | No |
| Komplektne koos pistikupesaga | Yes |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC | 24 V |
| Ümberlülituskontaktide arv | 1 |