| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Reiciever for Jalousie-control |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Elektrooniline valguskontroller |
| Pakkimistase 1 | 4024163143097 |
| Laius | 68 mm |
| Kõrgus | 53 mm |
| Sügavus | 25 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |