| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | REFLECTOR + GRID 65W AISI304 GRAB265 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002558 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 144 mm |
| Lisatarviku liik | Peegeldi |
| Läbimõõt | 140 mm |
| Pikkus | 1320 mm |
| Kõrgus/sügavus | 144 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Katte liik | Muul viisil |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Muul viisil |
| Valguse hajutaja | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 8435156915137 |