| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Reflector Bulb E27 150W IKZ R125 CLEAR Belight |
| Bränd | Bellight |
| Kategooriad |
IR-lambid
E27 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 4900 00 |
| ETIM | EC002963 |
| Lambipesa | E27 |
| Lambi pinge | 230 V |
| Lambi võimsus | 150 W |
| Pakkimistase 1 | 5901854563381 |