| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | REFLECTOR 42 X 182 |
| Bränd | Telemecanique |
| Kategooriad |
Photoelectric Sensors
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Laius | 42 mm |
| Välisläbimõõt | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Kuju | Nelinurkne |
| Kinnitusavade arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 3389119056557 |
| Pakkimistase 2 | 3389119056557 |
| Isekleepuv paigaldus | No |
| Koos tikkpoldiga | No |