| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Redundancy function module for stabilised switched mode power supply - max 20 A |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
UPS and Accessories
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 9090 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Lisatarviku liik | Koondamismoodul |
| Pakkimistase 1 | 3414970543677 |
| Pakkimistase 2 | 3414970597472 |
| Pakkimistase 3 | 3414970634993 |
| Laius | 56 mm |
| Kõrgus | 125 mm |
| Sügavus | 100 mm |