| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Red Indicator light 230VAC |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Jaotuskilpide alarm- ja signaalmoodulid
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8531 2020 00 |
| ETIM | EC001657 |
| Tunnuspinge | 230 V |
| Lambi maksimaalne võimsus | 0.8 W |
| Lamp | LED |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 3250615721624 |
| Pakkimistase 2 | 3250615721624 |
| Pakkimistase 3 | 3250615721624 |
| Pakkimistase 4 | 3250615721624 |
| Pinge liik | AC |
| Sisseehitussügavus | 62 mm |
| Laius mooduli arvudes | 1 |
| Kupli värvus | Punane |