| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rechargable battery for PARRI, Ni-Mh 3,6V, 1000mA |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8507 5000 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nimipinge | 3.6 V |
| Mudel | Nikkelmetallhüdriid |
| Mahtuvus | 1000 mAh |
| Pakkimistase 1 | 4024163180443 |
| Laius | 0 mm |
| Mass/kaal | 60 g |
| Suuruse tähis | Muul viisil |
| Läbimõõt | 0 mm |
| IEC tähis | Muul viisil |
| Muu tähised | Muul viisil |
| Plastkere | Yes |
| Pikkus | 0 mm |
| Sobib kasutamiseks plahvatusohtlikus EX-keskkonnas | No |
| Sobib kiirlaadimiseks | No |
| Kõrgus koos poolusega | 0 mm |
| Akupatarei | Yes |
| Elementide arv | 0 |