| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RECESSING FRAME FOR RLF 25018/18,2 X18 W |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 385 mm |
| Kõrgus | 62 mm |
| Lisatarviku liik | Paigaldusraam |
| Pikkus | 775 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217400193 |
| Värvus | Hall |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |