| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RECEPTACLE 32A 2P 3W 6h IP44 200-250V |
| Bränd | Scame |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001317 |
| Pooluste arv | 3 |
| Materjal | Plast |
| IEC-voolutugevus | 32 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pakkimistase 1 | 8001636657714 |
| RAL-number | 7.035 |
| Kaablisisend | Muul viisil |
| Pistiku suund | Sirge |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Kella tunninäit | 6 h |
| Tuvastusvärvus | Sinine |
| Ääriku mõõt, vertikaal | 75 mm |
| Ääriku mõõt, horisontaal | 75 mm |