| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RECEPTACLE 16A 2P 3W 6h IP67 200-250V |
| Bränd | Scame |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001317 |
| Pooluste arv | 3 |
| Materjal | Plast |
| IEC-voolutugevus | 16 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pakkimistase 1 | 8001636628516 |
| Pakkimistase 2 | 8001636628523 |
| RAL-number | 7.035 |
| Kaablisisend | Muul viisil |
| Pistiku suund | Sirge |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Kella tunninäit | 6 h |
| Tuvastusvärvus | Sinine |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | 230 V (50 60 Hz) sinine |
| Ääriku mõõt, vertikaal | 75 mm |
| Ääriku mõõt, horisontaal | 75 mm |