| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | REC2A463/300 REC RCCB |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8546 1000 00 |
| ETIM | EC000905 |
| Tunnusvool | 40 A |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Tunnus-rikkevool | 0.3 A |
| Rikkevoolu liik | A |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 3390207087766 |
| Sisseehitussügavus | 44 mm |
| Löökvoolutaluvus | 0.25 kA |
| Laius mooduli arvudes | 6.5 |