| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RCS HSI-M 150W /CL/WDL |
| Bränd | Sylvania |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Mudel | Muul viisil |
| Lambipesa | E27 |
| Valgusvoog | 13500 lm |
| Kogupikkus | 0 mm |
| Värviesitusindeks | 60-69 (klass 2B) |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Valgusefektiivsus | 90 lm/W |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 150 W |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 5410288209548 |
| Värvus | Valge |
| UV-kiirguskaitse | No |
| Valguse värvus | 0 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 10000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 0 kWh |