| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DOJS463/100 Residual Current Circuit Breaker |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 2010 00 |
| ETIM | EC000003 |
| Tunnusvool | 40 A |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 440 V |
| Pooluste arv | 4 |
| Tunnus-rikkevool | 0.1 A |
| Rikkevoolu liik | Muul viisil |
| Selektiivne kaitse | Yes |
| Lühiajalise viibega rakendumine | Yes |
| Sagedus | 50/60 Hz |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 6 kV |
| Pakkimistase 1 | 5413656071402 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Sisseehitussügavus | 44 mm |
| Saasteaste | 3 |
| Laius mooduli arvudes | 4 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega | 1-35 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 1-25 mm² |
| Blokeerimisseadmega | No |
| Talitlusaegne ümbrustemperatuur | -20-40 °C |
| Lisaseadmed on võimalikud | Yes |