| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DPCA100B25/300 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 2010 00 |
| ETIM | EC000905 |
| Tunnusvool | 25 A |
| Tunnuspinge | 230 V |
| Vabasti tunnusjoon | C |
| Tunnus-rikkevool | 0.3 A |
| Rikkevoolu liik | A |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kaitstud pooluste arv | 2 |
| Talitlusaegne ümbrustemperatuur | -25-40 °C |
| Pooluste arv (kokku) | 2 |
| Pakkimistase 1 | 5413656115632 |
| Pinge liik | AC |
| Sisseehitussügavus | 44 mm |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 440 V |
| Voolupiirangu klass | 3 |
| Liigpinge kategooria | 3 |
| Saasteaste | 3 |
| Laius mooduli arvudes | 2 |
| Sagedus | 50 Hz |
| Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti | No |
| Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega | 1-35 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 1-25 mm² |
| Blokeerimisseadmega | No |
| Süvistatud paigaldus | No |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 6 kV |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn EN 61009-1 järgi | 10 kA |
| Lühise tunnuslahutusvõimsus standardi EN 61009 järgi | 10 kA |