| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RC065B LED34S/840 PSU W60L60 NOC BN |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 90 |
| ETIM | EC001744 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 34 W |
| Pakkimistase 1 | 8720169501270 |
| Pakkimistase 2 | 8720169501270 |
| Pakkimistase 3 | 8720169501270 |
| Valgusvoog | 3400 lm |