| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RAM 74X, los raam |
| Bränd | Theben |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9032 9000 00 |
| ETIM | EC000007 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 80 mm |
| Halogeenivaba | No |
| Kõrgus | 80 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Hingedega kate | No |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Kõrgus | 50 mm |
| Laius | 50 mm |
| Sildi koht/infopind | No |
| Materjal | Termoplastist |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Klamberpaigaldus |
| Paigaldussuund | Horisontaalne ja vertikaalne |
| RAL-number (akin) | 9010 |
| Löögikindlus | IK04 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Sobib põrandakarpi | No |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Läikiv |
| Sobib seinakanaliga | No |
| Sobib süvistatud paigaldisele | Yes |
| Puuritud ava läbimõõt | 50 mm |
| Koos paigaldusvõrega | No |
| Pakkimistase 1 | 4003468904596 |