| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RAIL SYMETRICAL 35MM F PLM108 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
DIN liist
|
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC001285 |
| Mudel | DIN-latt (paigaldusliist) 35/7.5 mm |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3606480191688 |
| Kõrgus | 35 mm |
| Materjali paksus | 1.5 mm |
| Pikkus | 825 mm |
| Augu kuju | Puudub |
| Puuriava kaugus tsentrist | 795 mm |