| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rail connector 2-fold for U profile Mounting rail (Mi VB 22) |
| Bränd | HENSEL |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC002622 |
| Mudel | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 4012591135708, 4012591135708 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 45 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Sügavus | 15 mm |