| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MB12154 RAIL 12X10 L500(1SET=4ST) |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000275 |
| Pooluste arv | 1 |
| Pakkimistase 1 | 5411815244476 |
| Paigaldusviis | Kruvi |
| Laius | 12 mm |
| Kõrgus | 500 mm |
| Sügavus | 5 mm |
| Ühenduse liik | Kruvivaba |
| Ohutu | No |