| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MBT4P15 SET AANSLUITKLEM K2HG |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000275 |
| Pooluste arv | 1 |
| Pakkimistase 1 | 5411815244704 |
| Paigaldusviis | Kruvi |
| Laius | 12 mm |
| Kõrgus | 500 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Ühenduse liik | Kruvivaba |
| Ohutu | No |