| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Radio antenna with 2m cable and SMA plug GSM/ UMTS/ LTE/ Bluetooth®/ W |
| Bränd | WAGO |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8529 1095 00 |
| ETIM | EC001698 |
| Paigaldusviis | Seinale paigaldatav |
| Ühenduse liik | Pistik |
| Ühendus | SMA |
| Suurim edastuskaugus | 0 m |
| Antenni võimendus | 0 dBi |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Pakkimistase 1 | 4055144039979 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Ühenduskaabli pikkus | 2 m |
| Sise | Yes |
| Ühenduskaabliga | Yes |
| Välis | No |
| Kiirgusnurk, horisontaalne | 0 ° |
| Kiirgusnurk, vertikaalne | 0 ° |
| Kõigisuunaline | Yes |