| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rack mount kit single (8845A/8846A) Y8846S |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | US |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Lisatarviku liik | 19tollise paigalduskomplekt |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 0095969354066 |
| Laius | 528 mm |
| Kõrgus | 101 mm |
| Sügavus | 325 mm |