| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RA High-Density Vertical Cable Manager Kit 48U x 800W - BLK |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | GB |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002620 |
| Mudel | Kaabli süvend |
| Kapi paigalduslaius | 800 mm |
| Sobib ümbrise kõrgusele | 2134 mm |
| Pakkimistase 1 | 3553340594328 |
| Värvus | Must |
| Laius | 85 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Sügavus | 2210 mm |
| RAL-number | 9005 |
| Materjal | Metall |