R15-2014-23-1120-K Industrial Relay image 1
R15-2014-23-1120-K Industrial Relay
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 10
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 5900005246968
MPN: 864024
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 2-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi R15-2014-23-1120-K Industrial Relay
Bränd RELPOL
Kategooriad Elektromehaanilised releed
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC001437
Nimivool 10 A
Elektriühenduse liik Pistikühendus
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 0 V
Kaitseaste (IP) IP40
LED näidikuga No
Aktiveerimispinge liik DC
Normaalselt suletud kontaktide arv 0
Normaalselt avatud kontaktide arv 0
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5900005246968
Muud tehnilised andmed
Laius 34 mm
Kõrgus 54.5 mm
Sügavus 35 mm
Eemaldatavate klambritega No
Ajam, polarisatsioon Polaarsusvaba
Ajam, lülitusomadus Monostabiilne
Vastandkontaktide blokeeringuga No
Komplektne koos pistikupesaga No
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 0 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 120 V
Kontaktpinna materjal Hõbedane
Kontakti materjal Nikkel
Ümberlülituskontaktide arv 4
Allalaadimised
Kirjeldus
Industrial relays R15-2014-23-1120-K, 4 CO. Contact material: AgNi. Voltage coil 120 V DC. Rated load AC1 10 A / 250 V AC. Mounting: for plug-in sockets. Cover protection category IP 40.