| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | R-TV MODULE A111-30 - 6&1 PORTS DIN |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | LV |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4210 00 |
| ETIM | EC000309 |
| Ehitusviis | Muul viisil |
| Gigabit Ethernet | No |
| Väratite arv 10 Gbps LC (LX) | 0 |
| Väratite arv 10 Gbps LC (SX) | 0 |
| 10 Gigabit Ethernet | No |
| Väratite arv 10/100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Väratite arv, 10 Gbps LC (SR) | 0 |
| Väratite arv, 10 Gbps LC (LR) | 0 |
| Pakkimistase 1 | 3606480186554 |
| Laius | 86 mm |
| Kõrgus | 72 mm |
| Sügavus | 37 mm |
| Väratite arv 10 Mbps BNC | 0 |
| Väratite arv 10 Mbps AUI | 0 |
| Väratite arv 10 Mbps of ST | 0 |
| Väratite arv 100 Mbps SC | 0 |
| Väratite arv 1000 Mbps SC | 0 |
| Number of ISDN WAN-Ports | 0 |
| Väratite arv 100 Mbps MT RJ | 0 |
| Väratite arv 1000 Mbps MT RJ | 0 |
| Ethernet | No |
| Kiire Ethernet | No |
| Väratite arv 10 Mbps RJ45 | 0 |
| Väratite (portide) arv 10/100 Mbps RJ45 | 0 |
| Väratite arv 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Väratite arv 100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Väratite arv 1000 Mbps LC (LX) | 0 |
| Väratite arv 1000 Mbps LC (SX) | 0 |
| Kombinatsioonide arv-Ports RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Lainepikkus | 0 nm |