QUINT4-PS/3AC/24DC/20/IOL - Power supply unit image 1
QUINT4-PS/3AC/24DC/20/IOL - Power supply unit image 2
QUINT4-PS/3AC/24DC/20/IOL - Power supply unit thumbnail 1
QUINT4-PS/3AC/24DC/20/IOL - Power supply unit thumbnail 2
Power supply unit
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4063151147549
MPN: 1151048
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi QUINT4-PS/3AC/24DC/20/IOL - Power supply unit
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Alalisvoolu toiteplokk
Päritoluriik* TH
ETIM EC002540
Laius 70 mm
Kõrgus 130 mm
Sügavus 125 mm
Toitepinge liik AC/DC
Väljundvõimsus 480 W
Võimalik paigaldada liistule Yes
Seinale paigaldamine on võimalik No
1. sekundaarne väljundpinge 24-29.5 V
Nimitoitepinge vahelduvvoolu 50 Hz korral 400-500 V
Maksimaalne väljundvool 1 30 A
Väljundvoolu 1 nimiväärtus 20 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4063151147549
Muud tehnilised andmed
Kõrgus 130 mm
Võimsustarve 541 VA
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Sobib ohutusfuktsiooniks Yes
Stabiliseeritud väljundpinge Yes
Elektriühenduse liik Kruviühendus
Stabiliseeritud Yes
Kaitseaste (IP) IP20
Kohe paigaldatav No
Reguleeritav teisene pinge Yes
Nimitoitepinge vahelduvvoolu 60 Hz korral 400-500 V
Tunnus-toitepinge DC 226-390 V
Lühisekindel Yes
Väljundpinge 1 nimiväärtus 24 V
Ohutuse üldtase vastavalt standardile IEC 61508 Puudub
Kirjeldus
Primary-switched power supply unit QUINT POWER, Screw connection, DIN rail mounting, input: 3-phase, output: 24 V DC / 20 A