QUINT4-PS/24-48DC/48DC/2/PT - DC/DC converter image 1
QUINT4-PS/24-48DC/48DC/2/PT - DC/DC converter image 2
QUINT4-PS/24-48DC/48DC/2/PT - DC/DC converter thumbnail 1
QUINT4-PS/24-48DC/48DC/2/PT - DC/DC converter thumbnail 2
DC/DC converters
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4055626944395
MPN: 1098676
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi QUINT4-PS/24-48DC/48DC/2/PT - DC/DC converter
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Alalisvoolu toiteplokk
Päritoluriik* CN
ETIM EC002540
Laius 45 mm
Kõrgus 106 mm
Sügavus 90 mm
Väljundvõimsus 96 W
Võimalik paigaldada liistule Yes
Seinale paigaldamine on võimalik No
1. sekundaarne väljundpinge 48-56 V
Maksimaalne väljundvool 1 4 A
Väljundvoolu 1 nimiväärtus 2 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4055626944395, 4055626944395
Muud tehnilised andmed
Kõrgus 106 mm
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Stabiliseeritud väljundpinge Yes
Elektriühenduse liik Muul viisil
Kaitseaste (IP) IP20
Kohe paigaldatav No
Tunnus-toitepinge DC 22-60 V
Lühisekindel Yes
Väljundpinge 1 nimiväärtus 48 V
Kirjeldus
Primary-switched DC/DC converter, QUINT POWER, DIN rail mounting, input: 24 V DC - 48 V DC, output: 48 V DC / 2 A