| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | QT-ECO 1X4-16/220-240 L VS50 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 1080 00 |
| ETIM | EC001497 |
| Laius | 22 mm |
| Mudel | Elektrooniline |
| Sobib lambi võimsusele | 82 W |
| Pikkus | 150 mm |
| Sobib lambi tüübile TC-DEL | Yes |
| Sobib lambi tüübile TC-TEL | Yes |
| Sobib lambi tüübile T16 | Yes |
| Sobib lambi tüübile T26 | Yes |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Sobib lambi tüübile TC-SEL | Yes |
| Sobib võimsusele (1 lamp) | 4-16 W |
| Lampide arv | 1 |
| Reguleerimine, 0-10 V | No |
| Reguleerimine, 1-10 V | No |
| Reguleerimine, DALI | No |
| Reguleerimine, DMX | No |
| Reguleerimine potentsiomeetriga, (sisseehitatud) | No |
| Reguleerimine, GPRS | No |
| Reguleerimine, LineSwitch | No |
| Reguleerimine, tootja süsteemi | No |
| Reguleerimine, peaahela pinge modulatsiooni | No |
| Reguleerimine, faasi väljalülitamine | No |
| Reguleerimine, faasi sisselülitamine | No |
| Reguleerimine, programmeeritav | No |
| Reguleerimine; RF (raadiaosagedus) | No |
| Reguleerimine, siinuslaine redutseerimine | No |
| Reguleerimine, puutetundlik | No |
| Reguleerimine, Zigbee | No |
| Reguleerimine surunupuga | No |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | Yes |
| Reguleerimine, DSI (digital signal interface) | No |