QSA SWITCH-DISC FUSE QSA125N1-00/3N K2DG
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8711426950627
MPN: 1319954
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi QSA SWITCH-DISC FUSE QSA125N1-00/3N K2DG
Bränd EATON
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* GB
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 125 A
Pooluste arv 4
Kaitseaste (IP), esikülg IP00
Sobib sulavkaitsmetele NH000, NH00
Pealüliti variant No
Turvalüliti versioon No
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 59 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 690 V