| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PXL-C13-DC Eaton Moeller series xPole - PXL MCB |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Moodulkaitselülitid (MCB)
|
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 3010 00 |
| ETIM | EC000042 |
| Tunnusvool | 13 A |
| Tunnuspinge | 48 V |
| Vabasti tunnusjoon | C |
| Laius mooduli arvudes | 1 |
| Pooluste arv (kokku) | 1 |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V | 0 kA |
| Pakkimistase 1 | 4015082366865 |
| Pakkimistase 2 | 9007912224464 |
| Pakkimistase 3 | 9007912224471 |
| Pinge liik | DC |
| Sisseehitussügavus | 60 mm |
| Sagedus | 0 Hz |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 440 V |
| Voolupiirangu klass | 2 |
| Liigpinge kategooria | 3 |
| Saasteaste | 2 |
| Plahvatuskindel | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kaitstud pooluste arv | 1 |
| Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti | No |
| Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega | 10-25 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 1.5-25 mm² |
| Talitlusaegne ümbrustemperatuur | 10-60 °C |
| Süvistatud paigaldus | Yes |
| Lisaseadmed on võimalikud | Yes |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V | 0 kA |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V | 0 kA |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V | 0 kA |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 4 kV |