PXL-C10/2-DC Eaton Moeller series xPole - PXL MCB image 1
Miniature circuit breaker (MCB), 10 A, 2p, characteristic: C, DC
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4015082367145
MPN: 236714
Pakend: 1
Karp: 60
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PXL-C10/2-DC Eaton Moeller series xPole - PXL MCB
Bränd EATON
Kategooriad Kaitselülitid 10A
Päritoluriik* RO
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 3010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 10 A
Tunnuspinge 48 V
Vabasti tunnusjoon C
Laius mooduli arvudes 2
Pooluste arv (kokku) 2
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 0 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015082367145
Pakkimistase 2 9007912224655, 9007912224655
Muud tehnilised andmed
Pinge liik DC
Sisseehitussügavus 70.5 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Plahvatuskindel No
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 2
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti No
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 1-25 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 1-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 0 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 10 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Kirjeldus
Miniature circuit breaker (MCB), PXL, 2-pole, tripping characteristic: C, rated current In: 10 A, Switchgear for residential and commercial applications