PV-PRO/OE-200/F-1500/9 - Fuse plug image 1
PV-PRO/OE-200/F-1500/9 - Fuse plug image 2
PV-PRO/OE-200/F-1500/9 - Fuse plug thumbnail 1
PV-PRO/OE-200/F-1500/9 - Fuse plug thumbnail 2
Fuse plug
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 8
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4063151307639
MPN: 1220819
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PV-PRO/OE-200/F-1500/9 - Fuse plug
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Kaabli järjestikused konnektorid
Päritoluriik* PL
Harmoneeritud süsteemi kood 8535 4000 00
ETIM EC002943
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4063151307639, 4063151307639
Kirjeldus
Fuse, Range of articles: Sunclix, Fuse plug, color: black, rated voltage: 1500 V DC (bis 4000m ü. NN), rated current: 9 A, Connection method: open cable end, min. cable diameter: 5.8 mm, max. cable diameter: 6.4 mm. SUNCLIX fuse element for protecting panels and devices in photovoltaic systems