PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV image 1
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV image 2
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV image 3
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV image 4
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV image 5
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV thumbnail 1
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV thumbnail 2
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV thumbnail 3
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV thumbnail 4
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV thumbnail 5
FUSE 350A 1500V 3L PV
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 30.06.26
EAN: 5027590525800
MPN: PV-350A-3L-15
Pakend: 1
Karp: 8
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV
Bränd EATON
Kategooriad HRC-kaitsmed
Päritoluriik* HU
Harmoneeritud süsteemi kood 8535 1000 00
ETIM EC004556
Voolu liik DC
Tunnusvool 355 A
Kasutuskategooria gPV (päikesepatarei kaitse)
Lülitussuutlikkus 50 kA
Alalisvoolu nimipinge 1500 V
Fuse construction type according to IEC 60269 3L
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5027590525800
Pakkimistase 2 5027590525824
Muud tehnilised andmed
Värvikood Valge
Sulavkaitse olekuindikaatori liik Sulkavkaitsme olekuindikaator ülal
Võimsuskadu nimivoolul 84 W
Kirjeldus
FUSE 350A 1500V 3L PV