| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PV-160ANH1-BL Eaton Bussmann series photovoltaic fuses |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000055 |
| Pinge liik | DC |
| Tunnusvool | 160 A |
| Kasutuskategooria | gPV (päikesepatarei kaitse) |
| Alalisvoolu nimipinge | 1000 V |
| Fuse construction type according to IEC 60269 | NH1 |
| Pakkimistase 1 | 5027590366984 |
| Pakkimistase 2 | 5027590590525 |
| Pakkimistase 3 | 5027590353250 |
| Võimsuskadu nimivoolul | 27.5 W |
| Isoleeritud metallist haardeaasad (IMGL) | No |