| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PUSZKA SERII „LIGHT” EP-048 |
| Bränd | PCE |
| ETIM | EC002600 |
| Halogeenivaba | No |
| Suletav | No |
| Ilmastikukindel | No |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Sisend tagantpoolt | No |
| Pakkimistase 1 | 5907711112716 |
| Pakkimistase 2 | 5907711112716 |
| Värvus | Valge |
| Sügavus | 50 mm |
| Läbimõõt | 84 mm |
| Talitlustemperatuur | -25-40 °C |
| Materjal | Plast |
| Plahvatuskindel variant | No |
| Varjestusega | No |
| Jätkatav | No |
| Valatav | No |
| Kaasas on valukompaund | No |
| Läbipaistev kate | No |
| Paigaldamine pinnasesse | No |
| Paigaldamine vee alla | No |