| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PUSHBUTTON HE, BLACK, WITH MARKING |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001038 |
| Ava läbimõõt | 22.5 mm |
| Nupu värvus | Must/valge |
| Nupu tüüp | Tasapinnaline |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Kaitseaste (NEMA) | 13 |
| Pakkimistase 1 | 3606480554766 |
| Ühilduv valgustusega | No |
| Blokeeringu vabastamine | Puudub |
| Vedrutagastus | Yes |
| Otsiku läbimõõt | 30 mm |
| Sobib hädapeatamiseks | No |
| Värvitud äärisõngaga | Must |
| Ava laius | 0 mm |
| Ava kõrgus | 0 mm |
| Esikülje materjal | Plast |
| Esirõngaga | Yes |
| Läätse tüüp | Ümmargune |
| Lambi toitepinge | 0 V |
| Lülitusfunktsiooni lukustus | No |