| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PUSHBUTTON ER 2NO NEUTRAL WHITE |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001028 |
| Nupu värvus | Valge |
| Juhtasendite hulk | 1 |
| Nupu tüüp | Tasapinnaline |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Pakkimistase 1 | 4251510743604 |
| Ava läbimõõt | 31.5 mm |
| Ühilduv valgustusega | No |
| Vedrutagastus | Yes |
| Värvitud äärisõngaga | Must |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Ava laius | 32.7 mm |
| Ava kõrgus | 32.7 mm |
| Esikülje materjal | Plast |
| Esirõngaga | Yes |
| Läätse tüüp | Ümmargune |
| Lambi toitepinge | 0 V |
| Lülitusfunktsiooni lukustus | No |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 2 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 0 |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |