| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Push-butt. insert f. hotel card sw. cov. 10A, change-ov. cont., NC/NO |
| Bränd | Berker |
| Kategooriad |
Lülitid
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000029 |
| Nimipinge | 250 V |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Kooste ehitus | Põhielement |
| Talitlusviis | Hotelli kaart |
| Mudel | Üksik surunupp |
| Halogeenivaba | No |
| Märgistuse liik | Puudub |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Signaallambiga | No |
| Tunnusvool | 10 A |
| Sildi koht/infopind | No |
| Tagasisidesignaali kontakt | No |
| Materjal | Muul viisil |
| Pooluste arv | 1 |
| Materjal | Muul viisil |
| Kinnitusviis | Paigaldus sakkidega |
| Klahvlülitite arv | 0 |
| Valgustusega | No |
| Läbipaistev | No |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP20 |
| Laius | 71 mm |
| Kõrgus | 71 mm |
| Seadme sügavus | 41 mm |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 44 mm |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Pakkimistase 1 | 4011334237716 |
| Pakkimistase 2 | 4011334237716 |