| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PURESUN 120W 1.0% R 2M |
| Bränd | Sylvania |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 4900 00 |
| ETIM | EC002962 |
| Lambipesa | G13 |
| Hämardatav | No |
| Kogupikkus | 0 mm |
| Läbimõõt | 38 mm |
| Musta valguse lamp | No |
| Sobib õhu desinfitseerimiseks | No |
| Sobib personalile | No |
| Sobib putukate püüniseks | No |
| Sobib meditsiinirakendusteks | No |
| Sobib reprograafiaks | No |
| Sobib päevitamiseks | No |
| Sobib vee deinfitseerimiseks | No |
| Lambi võimsus | 120 W |
| Pakkimistase 1 | 5410288713267 |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Lamp | Muul viisil |
| Keskmine nominaalne eluiga | 1000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 0 kWh |
| Elavhõbeda sisaldus | 9 mg |