| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AC-DC Ultra slim DIN rail power supply; Input range 85-264VAC; Output 48VDC at 1.92A; Pass LPS 100W |
| Bränd | Mean Well |
| Päritoluriik* | SZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002540 |
| Laius | 70 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Sügavus | 54.5 mm |
| Toitepinge liik | AC/DC |
| Väljundvõimsus | 100 W |
| Võimalik paigaldada liistule | Yes |
| 1. sekundaarne väljundpinge | 48 V |
| Maksimaalne väljundvool 1 | 2.1 A |
| Pakkimistase 1 | 4711287421827 |
| Pakkimistase 2 | 4711287421827 |