| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AC-DC Industrial DIN rail power supply; Output 12Vdc at 3.34A; Dimming 1-10Vdc PWM Resistance; plastic case 40W |
| Bränd | Mean Well |
| Päritoluriik* | SZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002540 |
| Laius | 40 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Väljundvõimsus | 40 W |
| Võimalik paigaldada liistule | Yes |
| 1. sekundaarne väljundpinge | 90-264 V |
| Maksimaalne väljundvool 1 | 3.34 A |
| Pakkimistase 1 | 4711287422114 |
| Pakkimistase 2 | 4711287422114 |