| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AC-DC Industrial DIN rail power supply; Output 12Vdc at 10A; metal case; Ultra wide input 180-550Vac for single and two phase mains network 120W |
| Bränd | Mean Well |
| Päritoluriik* | SZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002542 |
| Toitepinge liik | AC/DC |
| Väljundvõimsus | 120 W |
| Tunnus-toitepinge DC | 12 V |
| Maksimaalne väljundvool 1 | 10 A |
| Pakkimistase 1 | 4711287422565 |
| Pakkimistase 2 | 4711287422565 |
| Laius | 40 mm |
| Kõrgus | 125.2 mm |
| Sügavus | 113.5 mm |
| Võimalik paigaldada liistule | Yes |