PTRS1601 Main Distribution Board image 1
PTRS1601 Main Distribution Board image 2
PTRS1601 Main Distribution Board image 3
PTRS1601 Main Distribution Board image 4
PTRS1601 Main Distribution Board image 5
PTRS1601 Main Distribution Board thumbnail 1
PTRS1601 Main Distribution Board thumbnail 2
PTRS1601 Main Distribution Board thumbnail 3
PTRS1601 Main Distribution Board thumbnail 4
PTRS1601 Main Distribution Board thumbnail 5
10 STAINLESS STEEL TIE RODS L=120MM
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8015646783660
MPN: 1STQ007435A0000
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PTRS1601 Main Distribution Board
Bränd ABB
Kategooriad Paigalduskomponendid
Harmoneeritud süsteemi kood 7318 1900 00
ETIM EC002620
Mudel Paigalduskomplekt
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8015646783660
Muud tehnilised andmed
Laius 100 mm
Kõrgus 100 mm
Sügavus 230 mm
Materjal Metall
Allalaadimised
Kirjeldus
10 stainless steel tie rods l=160mm