PTI 16-NLS-FI-FE - Installation terminal block image 1
PTI 16-NLS-FI-FE - Installation terminal block image 2
PTI 16-NLS-FI-FE - Installation terminal block thumbnail 1
PTI 16-NLS-FI-FE - Installation terminal block thumbnail 2
Installation terminal block
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 10
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4055626533032
MPN: 1030135
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PTI 16-NLS-FI-FE - Installation terminal block
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad DIN-liisti klemmiplokid
Päritoluriik* PL
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 9010 00
ETIM EC001329
Paigaldusviis Muul viisil
Laius 12.15 mm
Kõrgus 81.9 mm
Sügavus 46.98 mm
Tunnuspinge 1000 V
Talitlustemperatuur -60-105 °C
Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi V0
Vajalik on otsaplaat No
Elektrilise ühenduse liik 1 Muul viisil
Elektrilise ühenduse liik 2 Muul viisil
Potentsiaalide arv 1
Värvus Muul viisil
Kaitsemaandusfunktsiooniga (PE) No
Neutraali lahtiühendamisega No
Võimalik neutraaljuht No
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0.5-25 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, peenekiuline koos kaabli otsamuhviga 0.5-16 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, peenekiuline ilma kaabli otsamuhvita 0.5-16 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0.5-16 mm²
Isolatsioonimaterjal Muul viisil
Tunnusvool In 70 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4055626533032, 4055626533032
Kirjeldus
Installation terminal block, with end bracket function, nom. voltage: 1000 V, nominal current: 70 A, Push-in connection, 1 level, Rated cross section: 16 mm², cross section: 0.5 mm² - 25 mm², mounting type: NS 35/7,5, NS 35/15, color: black/yellow