PSR-MM35-1NO-1DO-24DC-SP - Safety relay module image 1
PSR-MM35-1NO-1DO-24DC-SP - Safety relay module image 2
PSR-MM35-1NO-1DO-24DC-SP - Safety relay module image 3
PSR-MM35-1NO-1DO-24DC-SP - Safety relay module thumbnail 1
PSR-MM35-1NO-1DO-24DC-SP - Safety relay module thumbnail 2
PSR-MM35-1NO-1DO-24DC-SP - Safety relay module thumbnail 3
Safety device
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4063151354688
MPN: 1249516
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PSR-MM35-1NO-1DO-24DC-SP - Safety relay module
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Jälgimisreleed
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 9032 8900 00
ETIM EC001448
Sobib ohutusfuktsiooniks Yes
Pöörlemiskiiruse jälgimisfunktsioon No
Paigalseisu jälgimisfunktsioon No
Elektriühenduse liik Muul viisil
Aktiveerimispinge liik DC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4063151354688, 4063151354688
Muud tehnilised andmed
Laius 12.5 mm
Kõrgus 116.6 mm
Sügavus 114.5 mm
Heakskiidetud vastavalt standardile UL Yes
Eemaldatavate klambritega Yes
Tagasisideahelaga No
Väljundite arv, ohutusotstarbelised, hetktoimega, kontaktiga 0
Väljundite arv, ohutusotstarbelised, viivitusega, kontaktiga 0
Väljundite arv, ohutusotstarbelised, hetktoimega, pooljuhtidega 0
Väljundite arv, ohutusotstarbelised, viivitusega, pooljuhtidega 0
Väljundite arv, signalisatsiooniks, hetktoimega, kontaktiga 0
Väljundite arv, signalisatsiooniks, viivitusega, kontaktiga 0
Väljundite arv, signalisatsiooniks, hetktoimega, pooljuhtidega 0
Väljundite arv, signalisatsiooniks, viivitusega, pooljuhtidega 0
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 24 V
BG BIA tüübikinnitusega No
Nimitöösagedus 0.5 Hz